Jak pozycjonować forum?

Jak w temacie ciekawi mnie jak mogę pozycjonować forum. Czy takie forum o pozycjonowaniu można linkować? Nie ma tam stron H1 zwykłej struktury i słów kluczowych?
Otagowano:

Komentarz

• edytowano April 2015 Posty: 0

Jak pozycjonować forum?

To prawda. Pozycjonowanie forum w wyszukiwarkach zwykle wygląda inaczej. Fora są to strony o zawartości mieszanej i bogatej w treści, jednakże często chaotycznej i niestrukturyzowanej. Tematyka też bywa różna chyba, że są to fora tematyczne.
    Pozycjonowanie stron, których autorami treści są sami użytkownicy wymagaj różnych i ciekawych zabiegów z naszej strony i tylko dzięki naszej regularnej pracy nasze forum stanie się widocznie wyraźne w wynikach wyszukiwarki. 
    Najlepiej zacząć od określenia typu forum. Nie warto tworzyć kategorii w wielu dziedzinach najlepiej skupić się na czymś konkretnym tzn. stworzyć forum tematyczne.
    Zakładając, że chcesz pozycjonować się na jakieś dane frazy wspomoże to proces pozycjonowania. 

Content is king and links is the queen.

image
     Należy tworzyć artykuły i skłaniać ludzi do szerszych wypowiedzi. Linkowanie do wartościowych stron również pomaga w lepszym rankowaniu.
    Korzystaj z tradycyjnych metod tzn. przyjazne linki , sitemap, metatagi i tagi z pewnością pomogą ci w pozycjonowaniu forum.
    Ale oczywiście to nie jest wszystko, zakup gdzieś lub wymień się linkami z dobrą stroną, z taką samą tematykę jak ty.
    No i stopniowo: Katalogowanie ręczne, podlinkowanie artykułów i wpisów do katalogów jakimś systemem wymiany linków, zaplecze itd. Itp.

• Dziękuję za wypowiedź. A jak mam zdobywać użytkowników kto ma tworzyć tą treść?
  • Bardzo ciekawe pytanie odpowiedź na nie znajdziesz w tym wątku. Jak przyciągnąć nowych użytkowników na forum?.
  • Dzięki wielkie. Zastosuję się zobaczymy co z tego będzie ;)
  • Linki i content. Co tu dużo mówić. B-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.