Oferta pracy- PPC Campaign Manager - Kraków

Cześć,

poszukujemy do naszego zespołu w Krakowie osoby na stanowisko PPC Campaign Manager.

Zadania:
- prowadzenie i optymalizacja kampanii Google AdWords, Facebook Ads oraz kampanii PPC
- wyszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze marketingu online
- automatyzacja raportowania różnych obszarów działalności firmy za pomocą arkuszy Google Docs

Wymagania:
- wiedza z zakresu SEO / SEM
- dobra znajomości arkuszy kalkulacyjnych (MS Excel, Google Docs)
- dobra znajomość Google AdWords(Search, Display, Mobile), Google Analytics, Facebook Ads
- min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google AdWords oraz Facebook Ads
- znajomość MySQL oraz JS będzie dodatkowym atutem
- zaangażowanie i silna motywacja
- kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
- chęć do intensywnego samodzielnego poszerzania wiedzy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- znajomość nowych rozwiązań i trendów na rynku

Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy
- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wykonywanej pracy (możliwość współpracy B2B - urlopy i L4 jak w przypadku umowy o pracę)
- Dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
- Możliwość realizacji własnych pomysłów
- Prywatne ubezpieczenie medyczne
- Wspólne spędzanie czasu po pracy (planszówki, gokarty, kręgle, piłka nożna)

Mamy:
- Przytulne biuro na Zabłociu
- Darmową kawę, herbatę, soki - do woli
- X-box'a
- Świetną atmosferę w pracy
- Świeże owoce codziennie rano

Zapraszam do kontaktu.
Celina Kopacz
celina.kopacz@internationalcoupons.com
Otagowano:

Komentarz

  • Dlaczego zawszę w takich ofertach pojawia się coś abstrakcyjnego. Zawszę się trafi znajomość MySQL, albo PHP albo jeszcze czegoś. Od programistów jakoś nikt znajomości SEO nie wymaga :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.