optymalizacja sklepu inetowego

Jak lepiej zoptymalizowac sklep internetowy? Glownie chodzi mi tu o tresci, czy lepiej wrzucac tresci na produkty czy moze zrobic landing pagee, czy moze jakos to polaczyc? Sklep ma duzo produktow i tu kolejne pytanie : czy dawac tresci do wsyzstkich produktow, czy ich zakladek z kategoriami? z ory dzieki za odp

Komentarz

• No to zależy jakich masz klientów. Osobiście nie znoszę landing page. Nigdy nic z takiej formy nie kupiłem i nie kupie. Jeśli chodzi o seo to Treści głównie w opisach produktu same kategorie też łądnie opisać. Podlinkować, produkty, kategorie oraz strone główną.
  • Wartościowe treści zoptymalizowane pod kątem fraz kluczowych oraz uzupełnione o nagłówki powinny skutecznie wpłynąć na pozycję strony w wyszukiwarce. Stworzenie podstron w stylu landing page także jest świetnym pomysłem, jeżeli odpowiednio przygotujemy treści. Co do zakładek produktowych, jeżeli asortyment jest rzeczywiście spory, warto stworzyć teksty dotyczące kategorii produktowych lub skupić się na frazach szczegółowych, które są prostsze w wypozycjonowaniu, a skutecznie kierują klientów na konkretny towar/usługę.
    Czyli jesli to sklep meblowy to najlepiej landing pege + np tresci na zakladke lampy, krzesla etc??
  • dokladnie takie powinny byc ok :) pomysl tez o naglowkach, nasyceniu haslami (ale nie przesadzeniu bo za to sie leci w dol czasem)
    Nie przesadzeniu to znaczy? Ile tak mniej wiecej powinno sie dodawac hasel? I jak je dobrac wgl/?
  • W treści na około 2000 znaków powinno przypadać mniej więcej trzy lub czterokrotne użycie frazy kluczowej. Hasła wyszukuje się za pomocą planera słów kluczowych oferowanego przez AdWords :) Udostępniają nam one informacje na temat popularnych fraz branżowych, a także pokazują wyniki miesięcznych wyszukiwań w wyszukiwarce. Zadanie optymializacji kodu strony oraz treści można także zlecić firmie pozycjonerskiej. W razie pytań, zapraszam do kontaktu:https://supremumseo.pl/kontakt
  • i long taile jeszcze - to sa podstawy, latwo znajdziesz info w sieci
    Ok dzieki, wyglada to dosyc obiecuojaco :))
  • Tutaj polecam jeszcze artykuł o pozycjonowaniu sklepu internetowegohttp://delante.pl/pozycjonowanie-sklepu-internetowego-co-jest-wazne/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.