kiedy nastepna zmiana algorytmu?

hej mam takie pytanko… juz dawno nie bylo zadnej powaznej zmiany algorytmu google. pandy i pingwiny jakby w uspieniu. czy ta cisza was nie martwi? ja bym sie spodziewal jakiejs burzy niebawem! co myslicie?

Komentarz

  • alez nieustannie sa zmiany! panda i pingwin nigdy nie spia :) nie spodziewalbym sie jakis super wielkich zmian teraz, zwlaszcza ze jakis miesiac temu byly spore zmiany w serpach.
  • Witaj. Zgadzam się z przedmówcą - zmiany w algorytmach wprowadzane są codziennie, od tych drobnych aż po te, które potrafią mocno namieszać w SERPach. Co prawda wszyscy czekamy na wielką zmianę - nadal nieznana jest data aktualizacji Pingwina do wersji 4.0. Ma to być podobno ostatnia aktualizacja - Google pracuje nad algorytmem, który będzie aktualizowany w czasie rzeczywistym, wtedy takie “większe” aktualizacje nie będą potrzebne.

  • no to dobrze wyczuwalam ze sie burza niedlugo szykuje!
  • Na aktualizację do Pingwina 4.0 czekamy jeszcze od 2015 roku, i prawdopodobnie jest już bliska. Jednak Google raczej nie uprzedza o swoich poczynaniach w tej kwestii, więc nie wiadomo, kiedy zmiany nastąpią. Nie oznacza to jednak, że zmian nie ma - w krótkim czasie może się ich pojawić nawet kilkaset, o niektórych Google nas informuje, o niektórych - nie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.