Jak szybko można wypozycjonować stronę?

Jak w temacie. Jak szybko można wypozycjonować strona na jedną frazę?
Otagowano:

Komentarz

  • Każda ze stron jest inna, więc strategia optymalizacji dla wyszukiwarek także będzie inna. Istnieje tak wiele czynników, że naiwną byłaby próba dokładnego określenia, kiedy zastosowanie technik SEO przyniesie żądane wyniki.
    Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych nie kończy się z chwilą, kiedy zacznie zauważać się wyniki. Nawet jeżeli strona zacznie znajdować się na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google, na których nam zależy, praca nie jest jeszcze skończona. Należy upewnić się, że strona pozostanie na tych pozycjach w przyszłości, gdyż konkurencja będzie chciała je przejąć.
    Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych zaszczepia naturalny i długotrwały wzrost popularności danej strony internetowej i kiedy już osiągnie się korzyści z niej płynące, zazwyczaj dodatkową korzyścią będzie ruch internetowy napływający ze źródeł innych, niż wyszukiwarki internetowe, a mianowicie ze stron, na których umieszczone zostaną odnośniki do danej witryny. Jeżeli dysponujemy produktem lub treścią, którą inni chcą oglądać, nie ma nic bardziej naturalnego, jak przyciąganie odnośników z sieci.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.