jak szybko poprawić pozycje strony w wyszukiwarce?

od razu chcę uprzedzić, że w tym temacie jestem zielony i tak tylko orientacyjnie chce się czegoś dowiedzieć. Pytanie szybkie takie jak w temacie. Moze są jakieś sprytne metody na szybkie pozycjonowanie? z góry dzięki za pomoc.

Komentarz

 • Posty: 0
  szybko to sie raczej nie da jesli chcesz to zrobić dobrze. W najlepszym przypadku możesz dostać bana za jakieś zle praktyki albo twoja strona zniknie z indeksu google jak się jeszcze bardziej postarasz. W tym przypadku lepiej działać rozsądnie, bo ta robota wymaga czasu, jak chcesz widzieć poprawę.
 • Dokładnie! nic na szybko tutaj dobrze nie zdziałasz. poczytaj sobie w necie o przykładach takich cwaniaczków, którzy później próbowali odkręcać swoje błędy.
 • Nie wiem, co masz na myśli, mówiąc “sprytne” ;) Metody, które wykorzystywane są podczas pozycjonowania stron, możemy podzielić na takie, które są dozwolone - określane jako white hat SEO oraz takie, które są niedozwolone przez regulaminy wyszukiwarek - black hat SEO. Do podstawowych błędów możemy zaliczyć:
  - przesadne umieszczanych słów kluczowych na stronie,
  - nieadekwatnie dobrane słowa kluczowe, które nie są związane z tematyką danej strony,
  - kopiowanie treści z innych witryn na naszą stronę,
  - cloaking, czyli działania, które udostępniają wyszukiwarkom inną treść niż ta, która widoczna jest dla użytkowników, 
  - drastyczny wzrost liczby linków, które pojawiły się w zbyt dużej ilości w krótkim czasie.
  Z tych metod nie warto korzystać, bo poprawianie takich błędów będzie dodatkowo utrudniało pozycjonowanie strony.

 • Posty: 2
  dzieki za wszystkie odpowiedzi, nie znam się na tym wiec dlatego zapytałem, w kazdym razie wiem juz czego nie robić. Nie planuje żadnych nielegalnych ruchów tylko poszukam specjalistów, którzy zajmą się moją stroną. Sciąganie takiego bana pewnie nie jest proste.
 • Nie jest to proste :) W pierwszym etapie trzeba naprawić to, przez co została nałożona kara. Po uporaniu się z tym problemem musimy zwrócić się do Google, aby nasza strona została przywrócona do indeksu. Cała sprawa jest bardzo czasochłonna i dość trudna. Czasami ściąganie nałożonego filtra trwa nawet do kilku miesięcy.  
 • Posty: 0
  wlaściwe pozycjonowanie wymaga czasu. Nie ma że raz zrobisz i będziesz miał. Linkuj cały czas.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.