automatyczne pozycjonowanie

powiem szczerze że nie słyszałem o tym wczesniej ale tak sobie przeglądałem internety w temacie seo i natknałem się na automaty do pozycjonowania. Podobno taniej no i przede wszystkim bez umowy. Osobiście współpracuje z agencja pozycjonerską od roku, płace im nie małe pieniądze, efekty są mizerne, twierdza że za wcześnie zeby sie martwić. Moze lepiej wyszedł albo na to samo by wyszło a mniejszym kosztem pobawic sie w pozycjonowanie automatyczne skoro coś takiego istnieje. Ktoś ma wiedze w temacie co to i czy warto to?

Komentarz

no jak sie chcesz bawić pozycjonowanniem a nie zajmowac tym na powaznie to jak najbardziej możesz robic takie rzeczy, ja bym sie nie odważyła
    Napewno będzie taniej, porównując z kosztem opłacanie agencji przez kilkanaście albo kilkadziesiąt miesięcy. Ale nie wiem czy bym powierzył linkowanie robotowi, to jednak trzeba mieć wyczucie i rozum :P Ale może sa już takie technologie że ja nie nadążam, nie wiem.
  • Tak naprawdę w podejmowaniu decyzji o wspomaganiu się automatycznym pozycjonowaniem, trzeba zadać sobie pytanie o to, czy zależy nam na jakości czy ilości. Mimo, że automat dodaje linki, nie odpowiada za ich indeksację, w rezultacie może się okazać, że z kilkuset odnośników przeglądarka zaindeksowała zaledwie kilkanaście. Największy problem występuje w przypadku unikalności treści - żadna maszyna nie zastąpi człowieka w tworzeniu wartościowych i oryginalnych treści na stronę. A przede wszystkim nie warto narażać się Wielkiemu Bratu, który może uznać podobne działania za manipulowanie wynikami wyszukiwania. 
  • Pachnie mi to jakąś farmą linków na którą algorytm wysyła odnośniki do twojej strony, zupelnie bezwartościowa sprawa, nikt na takie strony nie wchodzi wiec jak by ci to miało wygenerować ruch na stronie?
    czyli mówicie żeby nie ryzykować, mniej bym sie wahał gdyby nie to ze w tej mojej agencji takie słabe efekty są, troche demotywujące, przyznacie chyba sami
    To już wytarty frazes, ale na efekty pozycjonowania trzeba czekać. Czasem krócej, czasem dłużej, w zależności od branży, konkurencji i wielu innych czynników. Rok działań to sporo, powinieneś już obserwować jakieś rezultaty. Czy agencja wysyła Ci na bieżąco raporty swoich działań? Monitorujesz postępy w Google Analytics albo Google Webmaster Tools? Jeżeli zauważysz nieprawidłowości, nie bój się o nie zapytać. Ostatecznie zawsze można zrezygnować z usług agencji i rozpocząć współpracę z inną. Jeśli będziesz potrzebował wsparcia, zapraszamy do nas: info@supremumseo.pl.
    troche podkoloryzowałem, pozycjonują mnie od wakacji, odczekam jeszcze troche i jak dalej nie będe zadowolony to im zwyczajnie podziękuje
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.