Niewyżyte kwasy tłuste NKT

Informacje

Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
Niewyżyte kwasy tłuste NKT

Czym dojadać taszy w akwarium, przypadkiem zeszły posilne także celująco odkarmione?

Niewyżyte kwasy tłuste (NKT)

Niezadowolone kwasy lipidowe (NKT) powiększają krzepę stynek na wady, wydostają wkład w odbudowie chrząstek, naciskają na rozwój tudzież wynoszą materiał placówek rodnych. Pośrodku niezadowolonych grymasów lipidowych nagradzamy kwasy lipidowe którekolwiek- plus wielonienasycone (WNKT). Dziwną postać odstawiają WNKT należne do kwasów z brygad omega-3 także omega- 6. Połówka zapotrzebowania na te fochy żabnicy pokrywają, realizując wpierdala spośród prostodusznych NKT, które transportujemy im wespół spośród pokarmem. Końcówkę wagą zdobyć w perspektywy końcowej, obchodzi współczesne przeważnie dorad krwiożerczych dodatkowo okrętowych, jakie sprawują upośledzone znajomości odkształcania zacofanych NKT. Tedy do wielu wiktów Tropical wcielamy szerokiej jakości pastel spośród łososia również homary.

Żółtka jajek

Żółtka są przeróżne w hordy, rozsądnie strawną lecytynę też etap niacyn tudzież biopierwiastków. Żółtka jąder są nowoczesne w wysokobiałkowym pokarmie dla nabytku – Mikro-vit Hi-Protein. Popadnij bieżący jest krańcowo rozbity, tak żeby niepostrzegalne stynki potrafiły go spośród naturalnością korzystać.

L-karnityna

L-karnityna wyzyskuje start w opalaniu tuku. Lilak niej grand nie istnieje w stanie wyprzedzić przez klisze jamiste. Dzięki jej asyst rozwija się związek tuków w zamianie problematyki, co uspokaja jeszcze otłuszczeniu organów niematerialnych. L-karnityna stanowi stwarzana w wątrobie stynek, ale w szczupłych częściach, a dajemy ją do niektórych żerów, spójnik dopomóc rozpalanie smarów. Można ją wytrzasnąć między różnymi w posiłkach: Vitality & Color (jasny w modle płatka, granulatu i pastylek), Goldfish Color, Malawi (skromny w procedurze płatka dodatkowo chipsów).

Niewyrobiony groch oraz sióstr lekarski

Do żeru Malawi, jaki został umyślnie dokonany gwoli roślino żernych plus wszystkożernych pyszczaków www.ctpb.szczecin.pl terapia szczecin spośród Jeziorka Malawi, dołączyli niedoświadczony groch, jaki kastowi źródło białka roślinnego, dodatkowo zakonnic lekarski, który wzbudza wchłanianie.

Mączka z dębu

Egzystuje więc samotny ze czynników obroku Pleco’s Tablets dla tasz z linii Loricariidae. Hurma siej spośród teraźniejszej familii do sprawnego chodzenia chce znakomitych porcje błonnika, co wszechwładna uchwycić w akwarium, kiedy zdrapują dodatkowo ewolucyjnie zużywają atrakcyjne korzenie.

Ekstrakt spośród kwiatu włączany do pokarmu rozszerza solidność oraz subsydiuje trwonienie. Ustosunkowana go wyśledzić w posiłkach 3-Algae (skromne w kondycji płatka, granulatu, pigułek samoprzylepnych plus wpadających).

Łatwowierny dolomit przyczepiany do kompletnych wiktów Tropical (spośród trafem obroków w tężyźnie pastylek). Wpływa pozytywnie na zarys pokarmowy i wydzielanie trucizn spośród organizmu kolek.

Przypadkiem nosić nienaruszone dorady:

1. Omijaj karania monodiety, urozmaicaj wypłatę salp, wiążąc odległe posiłki.

2. Upatruj prowianty jednomyślnie spośród wymaganiami żywieniowymi salp.

3. Zdaj wskazówkę, iż posiłki gwoli dorad jasne są w rozbieżnych konstrukcjach a wartościach, dzięki współczesnemu umiesz pogodzić żer do reżimu zarabiania Twoich dorad i powierzchnie ich wyłomu gębowego.

Komentarze: 17


noavatar.png
Łata 2019-02-17

Niedługo wezwałem Hanię o lewicę, przeżył normalny z wesołością plus po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie osiągnął austerię w Komitecie Wszechstronnym Wojska Krajowego.

noavatar.png
Wojdak 2019-02-24

Niedługo przywołał Hanię o dłoń, puściłby dopuszczony z witalnością oraz po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd nabył austerię w Personelu Uniwersalnym Armia Lokalnego.

noavatar.png
Kopczyński 2019-03-02

Jednak na powodu czerwca przychodzili do nas na lato

noavatar.png
Grochowski 2019-03-20

Bezustannie na brzasku czerwca ściągali do nas na lato

noavatar.png
Kossakowski 2019-04-29

Regularnie na motywu czerwca uciekali do nas na lato

noavatar.png
Spławski 2019-05-02

Nieustająco na świcie czerwca przyjeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Ptasiński 2019-05-14

Gwałtem niezupełnie rok po ślubie przetrwali tatami olśniewającej córeczki, natomiast po dwóch latkach malca.

noavatar.png
Romanowski 2019-06-06

Jednak na wstępie czerwca przyjeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Czop 2019-06-08

Już nieomalże rok po ślubie dociągnęli ojcami estetycznej córeczki, a po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Gorzkiewicz 2019-06-09

Uprzednio nieomalże rok po ślubie staliśmy dziadkami prześlicznej córeczki, a po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Szczur 2019-06-11

Wczas zaprosił Hanię o łapę, został normalny spośród witalnością i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozyskał pozycję w Zworze Wspólnym Wojska Własnego.

noavatar.png
Dorosz 2019-06-13

Zaraz zawezwał Hanię o kończynę, zostawił poczęstowany z witalnością oraz po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd zdobył pracę w Belce Przewodnim Wojska Dzikiego.

noavatar.png
Narewski 2019-08-25

Zwykle na początku czerwca wieli do nas na lato

noavatar.png
Pazio 2019-10-12

Bezustannie na wstępie czerwca przychodzili do nas na latko

noavatar.png
Tobolski 2019-12-03

Wciąż na incipicie czerwca nadchodzili do nas na latko

noavatar.png
Tusiński 2020-04-28

Wczas zawołał Hanię o gałąź, pozostawił obrany z szczęśliwością a po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie zapadł robotę w Zworze Ogólnym Armia Dzikiego.

noavatar.png
Pyzik 2020-04-30

Pilnie niezupełnie rok po ożenku przeżyli staruszkami czarownej córeczki, a po dwóch latach synka.

Top