FAM Technika Odlewnicza Sp

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
FAM Technika Odlewnicza Sp

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z pionierskich przedsiębiorstw na rynku internacjonalnym i krajowym, oferującym wysokiej jakości, odkrywcze akcesoria budowlane i meblowe. Na dodatek jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, gwarantującą najwyższą homogeniczność struktury detalu. Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem proponuje rozwiązania sprawdzające się w wielu miejscach i zapewniające optymalną wygodę i poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty internacjonalne, stanowiące wytyczne do kompatybilnego jej funkcjonowania.

Jednym z czołowych produktów, cieszących się olbrzymią popularnością nie tylko w naszym kraju, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się zaawansowaniem technologicznym i wykorzystaniem najświeższej wiedzy w aspekcie odlewów ciśnieniowych. Jej wyjątkowość bazuje na dołożeniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej potężne właściwości https://fam-to.pl/pl/9676-2/ antymikrobiologiczne wykorzystujące system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje wobec tego bezpieczna przez długie lata, nie tracąc swojej powłoki. Rozwiązanie, o jakim mowa wykorzystywane jest przede wszystkim w branży meblowej, w zasadzie w sąsiedztwie lokalizacji powiązanych z medycyną i żywnością. Stanowi koncepcję, umożliwiającą skuteczne ograniczenie występowania, jak oraz roznoszenia bakterii gramdodatnich, gramujemnych, wszystkiego rodzaju alg oraz grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł własne zastosowanie odnajduje na każdego typu przestrzeni, wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj między innymi o klamkach drzwiowych i okiennych, użytkowanych każdego dnia przez znaczne ilości pracobiorców czy Klientów. Co ważniejsze, na domenie internetowej https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć wolno wszystkie szczegółowe informacje i skontaktować się z agentem firmy, z chęcią przedstawiającym szeroką ofertę. Artykuł wymieniony powyżej jest godny uwagi firm, które stawiają na śmiałe rozwiązania, bezpieczeństwo i solidność.

Komentarze: 2


noavatar.png
Rawski 2020-07-16

Nieustannie na początku czerwca spadali do nas na latko

noavatar.png
Bury 2020-10-07

Zaraz zawołał Hanię o grabę, dotrwał uznany spośród wesołością a po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd dostał substancję w Belce Plenarnym Wojska Swojskiego.

Top